Práčovňa pre hotely

Práčovňa pre hotely a penzióny

Aby sa hostia cítili vo vašom hoteli ako doma ...

Hodnotenie hostí začína už prvým dojmom pri prvej návšteve. Izba pre vašich hostí v ktorej budú tráviť čas musí pôsobiť čisto a najmä vďaka svetlej, sviežej,  čistej a vyžehlenej posteľnej bielizne, županov a uterákov, do ktorých je radosť sa ponoriť. Aby si bielizeň udržala svoju kvalitu, je potrebné sa o ňu odborne starať správnym spôsobom. 

Aj uniformy a oblečenia  zamestnancov ako kuchári, čašníci, chyžné, upratovačky robia prvý dojem na klienta hotelového zariadenia a mali by spĺňať prísne hygienické štandardy, ktoré naši pracovníci ovládajú a preto sa nemusíte báť, že by textil poškodili.

Aby sa tešili na ďalšiu návštevu ...

Posteľné obliečky, paplóny, periny, vankúše a chrániče matracov sú často vystavené rôznym nečistotám, ako sú pot, prach a roztoče, ktoré môžu ovplyvniť kvalitu spánku. S ozónovým praním sa viac nemusíte obávať! Táto pokroková technológia nielenže dôkladne čistí textílie, ale aj dezinfikuje, odstraňuje nepríjemné zápachy a pomáha udržiavať čistotu dlhšie ako pri bežnom praní.

S radosťou sa postaráme o hotelovú bielizeň, aby si vaši návštevníci užili každý okamih pobytu a bez starostí, pretože len ak sú spokojní sa k vám hostia radi vrátia znovu.

Uteráky, plachty, obrusy, obrúsky, oblečenie personálu a pod. textil by mali byť vždy bez škvŕn a pripravené na použitie aj počas hlavnej sezóny. V spoločnosti Práčovňa Frankie sa postaráme, aby bola objednávka vybavená do 48 hod. alebo 6 hod., podľa výberu, aby bola bielizeň pre vašich hostí vždy čistá a pripravená pre hostí.

Nechajte bielizeň v jemných, ale schopných rukách odborníkov.
Pozrite sa na náš cenník a kontaktujte nás.

Chránime životné prostredie

Ozónové pranie zaručuje znížený ekologický dopad pri zachovaní vysokých štandardov čistoty. Nižšia celková spotreba vody a energií 

Šetríme vaše financie

Ušetrite množstvo čistiacich prostriedkov a energií vrátane opotrebenia strojov. Vďaka inovatívnej technológii ponúkame nižšiu cenu za kilogram ako menšie práčovne.

Šetríme
váš čas

Čas je dôležitý pri každom podnikaní a preto stačí bielizeň doniesť a vyzdvihnúť. Vďaka efektívnej metóde bude vaša objednávka rýchlo vybavená.

Dodržiavame vaše normy

Perieme podľa noriem prevádzky pre ktorú je bielizeň určená. Odlišné normy má potravinársky a odlišné farmaceutický priemysel.

Prečo nechať prať bielizeň
v našej práčovni?


Kontakt

Fakturačné údaje

Frankie clean s.r.o.

Mudroňova 1581/14
Levice 934 05
IČO : 52 243 991
IČ DPH : SK2120963196

Sídlo práčovne:
G. Schoellera 6561/2,
934 01 Levice 

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach,
kde sa včas dozviete najnovšie informácie

Prihláste sa na odber noviniek


Copyright © 2023 | Priemyselná práčovňa Frankie |  Web vytvorila a spravuje EnArt.sk